Máme za sebou předposlední závod a to na Německém Nürburgringu.

Na legendární okruh se sjelo přes 50 jezdců a z toho 14 jezdců, kteří se účastní šampionátu Transport Projekt Drift Challenge 2018.

Na jezdce čekalo spouta ježdění a do slova si to užívali, celý pátek a sobotu přálo počasí a jezdcům na cestu svítilo sluníčko :)

Již z počátku pár jezdců zastihla řada technických problémů, např. Gabriel Koczkáš a jeho mechanici si poradili se vším a Gabo se mohl po krátké době opět vrátit na závodní trať.

Michael Reichert byl nucen měnit spojku a Dan Janota dokonce přední nápravu na svém BMW.

V sobotu se jela kvalifikace obou skupin, ve skupině Semi-PRO (PRO2) si svojí jízdu nejlépe zajel Maik Elbert, jako druhý mezi zástupci Drift Challenge skončil v kvalifikaci Václav Hejda a na třetí příčce David Mrlina.

Ve skupině PRO zajel nejlépa kvalifikaci Gabo Koczkáš, druhý v kvalifikaci skončil Martin Mašek a na třetím místě Alex Dorn.

Bohužel v neděli jezdcům počasí nepřálo a po několika odjetých battlech skupiny Semi-PRO (PRO2) byl závod přerušen z důvodu mlhy. Traťový komisaři a ředitelství Nürburgringu usoudili v 15 hod že trať je nezpůsobilá k závodění, závod byl zrušen a tudíž výsledky byly vyhlášeny podle kvalifikace.

Celkové pořadí nakonec pro sérii Transport Projekt Drift Challenge 2018 skončilo takto :