Brno bude nejlépe obsazeným závodem sezóny 2015 a jistě bude důstojným zakončením celého roku. Ale nepředbíhejme. Podívejte se na to, kdo vyrazí na trať.

PRO

poř.číslo startovní číslo jméno jezdce jméno týmu
1 2 Roman Kolesár Zestino
2 9 Gabriel Koczkáš TransportProject Drift Team
3 11 Tomáš Ježek
4 20 Mateusz Fijat STW Drift Team
5 23 Stanislav Bezouška Driftracing Motorsport, s.r.o.
6 24 Michal Rzoska STW Drift Team
7 34 Kamil Dzierbicki
8 44 Matyáš Vaněk
9 46 Corinna Gräff
10 55 Marco Zakouřil Geos Drift Team
11 74 Alex Gräff
12 77 Peter Kurnava BPM Motosport team
13 91 Adam Nagy Zestino
14 96 Martin Mašek Night Garage
15 98 Karlo Pabicic Zestino
16 100 Michal Reichert Drift Team BMW vrakoviště Chotětov
17 257 Peter Vahancik Zestino
18 335 David Mourek
19 500 Adrian Pelc
20 501 Bartolomiej Rosiak TomaReising
21 502 Tomasz Lichovski
22 503 Pawel Bednarczyk Projekt 86
23 504 Michal Krajewski Hampel Motorsport
24 505 Jakub Krygier Coel Drift Team
25 506 Piotr Trojanek Junior Drift Team
26 507 Jacek Olejnik TOP-car Drift
27 508 Tomek Olejnik TOP-car Drift
28 509 Marcin Banowicz
29 510 Michal Pitala
30 511 Crysztof Romanowski Drift Varriors
31 512 Dariusz Luczak Shift - R Drifting Crue
32 513 Michal Konarski
33 514 Marcin Wožniak
34 515 Lukasz Wilczek Orivol Autosport
35 516 Kamil Dlugokecki Cybul Drifteam
36 517 Marek Krzyžagórski
37 518 Bartosz Pelka Waski V12
38 519 Dariusz Fabisiak
39 520 Adrian Rudek
40 521 Marcin Stolarz Psycho Drift Squat
41 522 Pawel Korpulinksi Korpulinski Drift Team
42 523 Piotr Kozlowski
43 524 Tobiasz Puscian JBB Driftteam
44 525 Kewin Kosowski Prodrive.Random
45 526 Michal Cygan
46 527 Woiciech Lubkowski Latex Team
47 528 Grzegorz Hypki Drift Varriors
48 529 Kamil Maliszewski Anonim driver drift
49 530 Marcin Nejman Drift Team Slupsk
50 531 Jakub Król JBB Driftteam
51 532 Jacek Król JBB Driftteam
52 533 Kryzstof Hajduk Wesem Driftteam
53 534 Sebastian Szymanski Hampel Motorsport
54 535 Michal Krajewski JBB Driftteam
55 536 Mateusz Woskresinski JBB Driftteam
56 537 Jarek Cybulski Drift Team Kolobrezeg
57 538 Jerzy Teclaw
58 539 Przenek Hebda
59 540 Karol Laskowiski
60 541 Michal Piasecki Banzaiy Drift Team
61 542 Michal Klasa D1 KRK Drift Team
62 543 Karolína Pilarczyk Polish Drift Girl Team
63 544 Piotr Pawelski JBB Driftteam
64 545 Pawel Borowski Borowski Drift, NS Team
65 546 Karol Dlugolecki
66 547 Vojciech Olszak An-car DT
67 548 Zbigniew Bielicki
68 549 Pawel Rosiak Tomaracing Drift Team
69 550 Smulik Marek
70 551 Trzewik Karol
STREET

**poř.číslo** **startovní číslo** **jméno jezdce** **jméno týmu**
1 **3** **David Cibulka** Slide Cars
2 **6** **Daniel Janota** Drift Team BMW vrakoviště Chotětov
3 **9** **David Levička** Drift Freaks
4 **10** **Jiří Kokeš** žádný
5 **13** **Martin Kokeš** žádný
6 **27** **Przemislaw Wojciechovski** Racibórz Drift Team
7 **30** **Lukasz Kubat** STW Drift Team
8 **43** **Aleksandra Fijal**
9 **81** **Lukáš Hájek**
10 **84** **Marek Bothe** Ma-Bo
11 **105** **Darek Martynek** Drift Team
12 **109** **Jakub Heryan**
13 **124** **Jiří Janeček** žádný
14 **222** **Kristýna Melanie Morcinková**
15 **223** **Vítězslav Vavrečka** UnderPowered Drift Team
16 **235** **Jan Reisinger** Joker Power Drift Team
17 **335** **Lubomír Světinský**
18 **595** **Jan Konečný** Jesus Drift Team
19 **606** **Filip Vimpel** DTM GARAGE
20 **667** **Jaroslav Kašpárek** SDA Drift Team
21 **888** **Luboš Ďurin** UnderPowered Drift Team
22 **913** **Michal Vychodil** UnderPowered Drift Team