Nakonec si cestu na autodrom v Sosnové našlo 47 závodníků a dokonce 4 závodnice. Největší zastoupení měla samozřejmě Česká Republika, ale ve startovní listině jsme mohli vidět i početnou skupinu z Německa, Polska a dokonce i několik jezdců ze Švýcarska. Program závodu začal pátečními kvalifikačními jízdami. Ty potvrdili vyrovnanost startovního pole v obou kategoriích a rozdala karty do nedělního vyřazovacího závodu. 2200 diváků bylo svědky dech beroucího souboje, který předvedli jezdci ve skupině STREET a to všechny ještě čekalo to nejlepší, skupina PRO. Odpoledne tedy patřilo drifterům nejsilnější třídy, plné tribuny sledovali skvělou podívanou, ve které se utkali závodníci na strojích disponujících výkony v některých případech převyšujícími 600 koní. Strhující finále nakonec vyhrál polský jezdec Marcin Wittchen , druhý skončil Wojciech Lubkowski a na krásném třetí místě dojel český jezdec Marco Zakouřil. Skupinu STREET ovládl Martin Mašek se svým BMW. Získal tak nejen body za vítězství v závodě, ale s předstihem i titul mistra české republiky.