Czech Drift Series

Čeština English
West Lake Transport Projekt HELL Build Production Media Brudra DOTZ Shell.cz Interwand Lamino.cz Millers Oil Autoklub ČR William Art MHR company Stemat Stemat

Novinky

Rubriky:

Drift Party 2017

7.11.2017 | josef.strnad

RD7 Drift Challenge Brno - Finále

7.11.2017 | josef.strnad

 

V rámci CZECH DRIFT SERIES 2017 hotel Grid připravil

EXKLUZIVNÍ NABÍDKU ZAVÁDĚCÍCH CEN

Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu a noc - 65 Eur

Dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby a noc - 70 Eur

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu, parkování na hotelovém parkovišti a DPH.

Ceny budou přepočítány v místní měně v kurzu pro dané období.

Nabídka platí s využitím kódu speciální nabídky DRIFT17AMD

Neváhejte si rezervovat své pokoje se speciálním kódem a být jedněmi z našich prvních hostů! 

 

LIVESTREAM - Sosnová

16.9.2017 | varkel

 

Na rozdíl od let minulých tu máme velice dramatické finále. Do posledních dvou závodů tohoto roku vstupují jezdci obou skupin s minimálními rozdíly a o drama tak nebude nouze. Do rovnice plné proměnných musíme ještě přidat nový povrch a trať v Sosnové. Můžeme se tedy jistě těšit na napínavé závody. 

Další závod Drift Challange klepe na dveře a ač by se dalo čekat, že nic nového nepřinese, opak je pravdou. Sosnová přes léto prošla modernizací za několik miliónů korun a trať byla opatřena novým povrchem. Navíc byla opravena i svodidla, která zažila už hodně wall-kissů. Pojďme se tedy podívat na trať trochu z detailu.

V gymkhaně je rozhodnuto

30.8.2017 | varkel

Na rozdíl od ostatních závodů má Westlake Drift Challenge Gymkhana již odjeto. Známe jména mistrů obou kategorií. Nutno ale dodat že se rozhodovalo až v posledních kolech a situace byla napínavá až do posledního páru pneumatik.

POZOR !!!

- Při příjezdu na letiště CarWars jedtě do zákazu vjezdu kde je dodatková cedule s textem " MIMO DOPRAVNI OBSLUHY A HOSTŮ " !!! Platí to ale pouze pro první vjezd kde dostanete pásky  pokud jste zaregistrováni do závodu přes web ... Pokud vyjedete potom ven z areálu, už pojedete zpět normálním vjezdem !! 

!!! POZOR změna vjezdu !!!

3.8.2017 | josef.strnad

!!! POZOR !!! WARNING !!!

!!! změna vjezdu na RD Hradec Králové !!!

Drifteři pozor na změnu vjezdu do areálu S-Drive Polygonu - Hradec Králové, vjezd je hlavní bránou na letiště viz mapka !! V areálu už je vše značeno cedulema S-Drive Polygon ... 

!!! WARNING change of entrance to Hradec Králové RD !!!

Drivers are mindful of the change of entrance to S-Drive Polygon - Hradec Králové, the entrance is the main gateway to the airport see map !! The area is already marked with S-Drive Polygon ...

Drama vrcholí, do konce máme už pouze tři kola a nic není rozhodnuto.V tomto článku ukážeme s jakými nadějemi mohou vstupovat závodníci do dalšího kola Czech Drift Series / Drift Challange v kategorii PRO a SEMI-PRO.

Driftem pro dobrou věc.

30.6.2017 | varkel

O  minulém víkendu se v Letňanech odehrálo další dějství českého mistrovství v driftu. Do tohoto závodu, ač byl součástí šampionátu v Gymkhaně, odstartovali i jezdci, kteří se pravidelně této disciplíny neúčastní. Velikým lákadlem samozřejmě bylo očekávané velké množství diváků a také to, že se driftovalo pro dobrou věc.

Aktuální Kalendář 2017

21.6.2017 | josef.strnad

Registrace do závodu Westlake Drift Cup je uzavřená pro všechny kategorie .. 

Jsou za námi dvě kola českého mistrovského šampionátu v Driftu. Pojďme se tedy podívat, jaké jsou výchozí pozice pro jednotlivé jezdce před dalším kolem, které se pojede na německém Lausitzringu.

 

výsledek BATTLE - SEMI_PRO

7.5.2017 | varkel

Za námi napínavé kvalifikace ve všech skupinách. Otevřením tohoto článku naleznete výsledky kvalifikace.

Vážení Přátelé a Fandové českého driftu,

máme za sebou první závod skupiny Street. Musím se přiznat, že tak povedenou akci jsem už dlouho nezažil. Přijelo 22 jezdců. Mezi klukama byli i tři zástupkyně něžného pohlaví. Martina Šímová - ta měla bohužel nenápadnou poruchu ( praskl disk předního kola ) a nemohla pokračovat v soutěži. Lucka Vangová a Olga  Lounová si vydriftovali čtrnácté a patnácté místo. Jestli to taktopůjde dál budeme muset udělat ženskou drift serii. 

Žádný ze začínajícich drifterů se neměli za co stydět. Podali všichni velice krásný drifterský výkon. Jsem na ně pyšný. Chovali se velice profesionálně, ikdyž někteří byli na závodě poprvé. Mají moji úctu a respekt.

První misto si opravdu zasloužil Jan Baláž junior, druhý dojel po velce krásné jízdě Jan Kolárovec a na třetím místě byl Jakub Bareš. Gratulujeme .

Již ten to víkend 5-7.5. se budeme těšit na všechny v Sosnové. Naši streetaři se stanou součástí nejoblíbenější akce v ČR.

Driftu zdar

Aleš Síla 

 

Kalendář Czech Drift Series 2017

23.4.2017 | josef.sima

Úvodní podnik seriálu Drift Challange a také zóny střední Evropy se odehrál na Slovakiaringu. Pořadatelé využili možnosti a připravili dvě závodní dráhy, techničtější část byla určena závodníkům SEMI-PRO, rychlejší jezdcům PRO. Dvoudenní program zahájil volný trénink, který už ve svém úvodu ukázal, že připravená trať bude velice obtížná pro obě skupiny. Oproti minulým letům se jelo v obráceném směru, tedy v protisměru hodinových ručiček. Páteční program vyvrcholil kvalifikačními jízdami obou tříd.

Výsledky prvního závodu

31.3.2017 | varkel

Máme tu výsledky z prvního závodu této sezóny a také rozpis tandemových jízd.

Testování v Hradci

23.3.2017 | varkel

První díl letošního seriálu CDS je za námi. Oficiální testování, které se odehrálo na polygonu v Hradci, bohužel poznamenalo několik zásadních událostí, ke kterým se v tomto článku dostaneme. Testování to navíc nebylo pouze pro jezdce ale také pro celý organizační a mediální team.

Licence 2017

30.1.2017 | delfin

Vážení drifteři a drifterky

Zajistil jsem, že pro pohár Drift Challenge ( 7 závodů v driftu a 5 gymkhana ) postačí ve skupině SEMI-PRO licence "F"

(stačí lekařská prohlídka obvodního lékaře)

Kdo se bude chtít zůčastnit závodů střední Evropy a skupiny PRO musí mít licenci "E" ( lékařská prohlidka sportovního lékaře )

licenci na sezonu 2017 naleznete zde

http://www.autoklub.cz/dokument/7595-fas-acr-zadost-o-licenci-jezdce.html

Všechny doplnující otázky směřujte na 

Jitka Frydrychová
Samostatný referent
___________________________________

AUTOKLUB České republiky

Opletalova 29, Praha 1, 110 00

Česká republika

Telefonl:       +420 222 898 175
e-mail:      frydrychova@autoklub.cz

 

Dear Drifter and drifterky

I secured that for the Drift Challenge Cup (7 races in the drift and Gymkhana 5) is sufficient in the group PRO SEMI-PRO license "F"

(Just medical examinations GP)

Who will want to race in Central Europe must have a license "E" (medical examinations sport physician)

a license for the 2017 season can be found here

http://www.autoklub.cz/dokument/7595-fas-acr-zadost-o-licenci-jezdce.html

Any additional questions sent to

Jitka Frydrychová
Samostatný referent
___________________________________

AUTOKLUB České republiky

Opletalova 29, Praha 1, 110 00

Česká republika

Telefonl:       +420 222 898 175
e-mail:      frydrychova@autoklub.cz

 

Dobrý den Drifteři , Drifterky, Přátelé a Fanoušci CDS

 

Omlouváme že jsme vás nechali tak dlouho čekat, ale po přečtení techo řádů pochopíte, že se čekání vyplatilo.

 

 

PADDOCK DRIFT PARTY

11.11.2016 | delfin

Dovollujeme si vás pozvat na ukočení sezony a slavnostní vyhlášení vítězů do Music Clubu Misch Masch ve Veletržní 61 , Praha 7 Letná. Je pro vás připraven speciální Paddock drift drink za 20,- kč a hodně zábavy.

 Vstup pouze 100,- Kč

Datum 19.11.2016 od 19:00

Těšíme se na vám

Aleš a team CDS